Mobilnie

Mało kto wie, lub mało kto przypuszcza, ale najwięcej w ciągu dnia przebywam na urządzeniach mobilnych. Zmusza mnie do tego mój tryb życia.

Na PC którego konfigurację możecie znaleźć na moim blogu, powstają dla Was filmy. Na nim również je renderuję. PC służy mi głównie do rozrywki w domu. Jego wysokie parametry nie tylko są dla gier komputerowych, ale i też dla dużej mocy obliczeniowej przy renderingu filmów, oraz wielozadaniowości. Przy takich parametrach, mogę jednocześnie renderować film, i w między czasie grać w wymagającą grę. Tak, mogę to zrobić bez żadnych kompromisów.

Jednakże to sprzęt mobilny w ciągu dnia odgrywa dla mnie największą rolę. To z niego odpisuję na setki Waszych komentarzy w ciągu dnia, niezależnie gdzie jestem. A jestem bardzo często poza domem, z racji na tryb pracy, obowiązków i powinności. Dlatego sprzęt mobilny musi być niezawodny, mocny w swojej konstrukcji i wydajny. Przy wyborze sprzętu mobilnego mam duże wymagania, z racji tego że bywam w różnych miejscach i różnych warunkach. Dlatego zdecydowałem się na:

 

ASUS G56JR

 

SAMSUNG GALAXY S7 Edge

iPad Air 2 

 

 

Gdyby nie te sprzęty, na moim kanale było by o 50% odpowiedzi na Wasze komentarze mniej. O 60% filmów mniej, a może bym nawet wycofał się z filmowania na YouTube.

A więc, małe sprzęty ale dużo potrafią. Zdecydowanie polecam wszystkim często przebywającym poza domem.

No i tak to u mnie wygląda 😉

 

Dodaj komentarz